PADMA Basic

IMG_8958

Üldtutvustus:

PADMA Basic on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti “Gabur 25” alusel. See retsept on oma turvalisust ja efektiivsust tõestanud väga mitmes teaduslikus uuringus, kaotades sügavale juurdunud põletikke, palavikke (k.a kroonilist) ning on tõhus abi artriidile, vedelike liikumisele ja seda eriti kui me vananeme.

 

Traditsiooniliselt on tiibeti retsepti “Gabur 25”  kasutatud järgnevatel puhkudel:

  • Perifeerse tsirkulatsiooni häired, mille sümptomiteks on käte ja jalgade raskustunne, pinge, torkiv ja sügelev tunne, tundetus ja krambid, valud liikumisel
  • Kroonilised põletikud ja nendega seotud haigused. Seda võib kasutada kõikide haiguste puhul mille sümptomiks on krooniline põletik.
  • Palavikud, kroonilised palavikud
  • Artriit, roos, põletikulised nahahaigused
  • Keha loomulik kaitsevõime

 

Täpsemad selgitused:

 

Mis on PADMA Basic ja millal seda kasutada?

PADMA BASIC on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Gabur 25”.   Tiibeti traditioonilise meditsiini kohaselt sõltub inimese tervis kehas teguseva kolme energia – tuul (rLung), tuli ehk sapp (Tripa), maa-vesi ehk lima (Badgan) – tasakaalust. Gabur 25 sisalduvad ained tasakaalustavad kõiki kolme kehaenergiat ning nendega seotud organeid. Samuti kaotab ta sügavale juurdunud põletikke, palavikke (k.a kroonilist) ning on leevendav artriidile.

Tiibeti retsepti “Gabur 25” kolm põhivaldkonda:

  • Vedelike liikumine, eriti kui me vananeme
  • Keha oksüdatiivne stress
  • Keha loomulik kaitsevõime

“Gabur 25” kohta on avaldatud üle 50 uuringu. See retsept on oma turvalisust ja efektiivsust tõestanud väga mitmes teaduslikus uuringus.

Tiibeti ravitarkuste kohaselt toetab “Gabur 25” immuunsüsteemi, kehavedelike liikumist, verevarustust. Rahustab igat tüüpi palavikke, (tib. tsawa),  eriti kroonilist palavikku. Aitab artriidi ja roosi – põletikulise nahahaiguse puhul.Millal peaks PADMA Basicu võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA BASICut ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas PADMA Basicut võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Basicu kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Kuidas PADMA Basicut kasutada?

Soovitatav päevane annus 2 – 4 kapslit: enne peamist toidukorda, või selle ajal koos klaasi veega.

PADMA Basic ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 

Millised on PADMA Basic võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole PADMA Basic kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks PADMA Basic kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Nervotoninit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

Mida PADMA Basic sisaldab?

1 kapsel sisaldab:

India Costus (Saussurea costus (FaIc.) Lipschitz)) 40 mg, Islandi samblik (Cetrarla islandica (L.)) 40 mg, Margosa (Azadirachta indica A. Juss) 35 mg, Kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. Minuscula Burkill) 30 mg, Tinditerminaalia (Terminalia chebula Rertz) 30 mg, Punane sandlipuu (Pterocarpus santalinus L.f. Pterocarpus soyanxii TAUB.) 30 mg, Harilik pimendipuu ( Pimenta dioica (L.) Merr.) 25 mg, Bengali kudoonia (Aegle marmelos (L.) Correa)20 mg, Harilik kurekell (Aquilegia vulgaris L.) 20 mg, Kaltsiumsulfaat (Calcium suiphate hemihydrate) 20 mg, Kurekell (Aquilegia vulgaris L.) 15 mg, Lagritsa-magusjuur (Glycyrrhiza glabra L.) 15 mg, Süstlehine teeleht (Plantago lanceolata L. s.1.) 15 mg, Eriline linnurohi (Polygonum aviculare L. s.1.) 15 mg, Kuldmaran (Potentilla aurea L.) 15 mg, Nelk (Syzygium aromaticum (1.) Merr. et L. M. Peny) 12 mg, Vürtsgalanga (Kaempfena galanga L.) 10 mg, Südajalehine siida (Sidacordifolia L.) 10 mg, Harilik palderjan (Valeriana officinalis L.s.1.) 10 mg, Jääsalat (Lactuca sativa var. capitata L.) 6 mg, Saialill Punane Hiid (Calendula officinalis L.) 5 mg, Kampri-kaneelipuu (Cinnamomum camphora (L.)) 4 mg, Kolloidne ränidioksiid (Silica colloidalis anhydrica) 4 mg.

Kapsel: želatiin, stabilisaatorid (taimerasv, rasvhapete mono- ja diglütseriidid) 96 mg. Sisaldab ainult looduslikke komponente.

Loe lähemalt ka tootja lehelt:

.

Tagasi toodete juurde ↵