PADMA Basic

IMG_8958

Üldtutvustus:

PADMA Basic on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti Gabur 25 alusel. See retsept on oma turvalisust ja efektiivsust tõestanud väga mitmes teaduslikus uuringus, kaotades sügavale juurdunud põletikke, palavikke (k.a kroonilist) ning on tõhus abi artriidile. PADMA Basic parandab vedelike liikumist, eriti kui me vananeme ja kaitseb keha oksüdatiivse stressi eest ning seda kasutatakse enamasti järgmiste sümptomite puhul:

 • Perifeerse tsirkulatsiooni häired, mille sümptomiteks on käte ja jalgade raskustunne, pinge, torkiv ja sügelev tunne, tundetus ja krambid, valud liikumisel
 • Kroonilised põletikud ja nendega seotud haigused. Seda võib kasutada kõikide haiguste puhul mille sümptomiks on krooniline põletik.
 • Palavikud, kroonilised palavikud
 • Artriit, roos, põletikulised nahahaigused

PADMA Basic aitab säilitada veresoonte head seisundit. Kaitseb arterite seinu ja parandab kardiovaskulaarset süsteemi. PADMA Basic omab tõestatud antioksüdatiivset toimet. Eriti kaitseb ta vere lipiide oksüdatsiooni eest. Padma Basic toetab keha loomulikku kaitsevõimet.

 

Täpsemad selgitused:

Mis on PADMA Basic ja millal seda kasutada?

PADMA BASIC on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Gabur 25”.   Tiibeti traditioonilise meditsiini kohaselt sõltub inimese tervis kehas teguseva kolme energia – tuul (rLung), tuli ehk sapp (Tripa), maa-vesi ehk lima (Badgan) – tasakaalust. Gabur 25 sisalduvad ained tasakaalustavad kõiki kolme kehaenergiat ning nendega seotud organeid. Samuti kaotab ta sügavale juurdunud põletikke, palavikke (k.a kroonilist) ning on leevendav artriidile.

PADMA Basic toetab keha kolmes põhivaldkonnas:

 • Parandab vedelike liikumist, eriti kui me vananeme
 • Kaitseb keha oksüdatiivse stressi eest.
 • Tugevdab keha loomulikku kaitsevõimet

PADMA BASICU kohta on avaldatud üle 50 uuringu. See retsept on oma turvalisust ja efektiivsust tõestanud väga mitmes teaduslikus uuringus.

 • PADMA BASICUT kasutatakse perifeerse tsirkulatsiooni häirete puhul, mille sümptomiteks on käte ja jalgade raskustunne, pinge, torkiv ja sügelev tunne, tundetus ja krambid.
 • PADMA BASIC aitab säilitada veresoonte head seisundit. Kaitseb arterite seinu ja parandab kardiovaskulaarset süsteemi.
 • PADMA BASIC omab tõestatud antioksüdatiivset toimet. Eriti kaitseb ta vere lipiide oksüdatsiooni eest.
 • PADMA BASIC aitab põletike vastu. Seda võib kasutada kõikide haiguste puhul mille sümptomiks on krooniline põletik.

Tiibeti ravitarkuste kohaselt toetab PADMA BASIC immuunsüsteemi, kehavedelike liikumist, verevarustust. Rahustab igat tüüpi palavikke, eriti kroonilist palavikku. Aitab artriidi ja roosi – põletikulise nahahaiguse puhul.

 

Millal peaks PADMA Basicu võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA BASICut ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas PADMA Basicut võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Basicu kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Kuidas PADMA Basicut kasutada?

Soovitatav päevane annus 2 – 4 kapslit: enne peamist toidukorda, või selle ajal koos klaasi veega.

PADMA Basic ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 

Millised on PADMA Basic võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole PADMA Basic kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks PADMA Basic kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Nervotoninit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

Mida PADMA Basic sisaldab?

1 päevane kogus (4 kapslit) sisaldab: Saussurea costus (FaIc.) Lipschitz 160 mg, Cetrarla islandica (L.) 160 mg, Azadirachta indica A. Juss 140 mg, Elettaria cardamomum Maton var. Minuscula Burkill 120 mg, Terminalia chebula Rertz 120 mg, Pterocarpus santalinus L.f. Pterocarpus soyanxii TAUB. 120 mg, Pimenta dioica (L.) Merr. 100 mg, Aegle marmelos (L.) Correa 80 mg, Aquilegia vulgaris L. 60 mg, Glycyrrhiza glabra L. 60 mg, Plantago lanceolata L. s.l. 60 mg, Polygonum aviculare L. s.l. 60 mg, Potentilla aurea L. 60 mg, Syzygium aromaticum (L.) Merr. et L. M. Perry 48 mg, Kaempferia galanga L. 40 mg, Sida cordifolia L. 40 mg, Valeriana officinalis L.s.l. 40 mg, Lactuca sativa var. capitata L. 24 mg, Calendula officinalis L. 20 mg, nat. camphor Cinnamomum camphora (L.) Sieb. 16 mg. Kapsel: želatiin, stabilisaatorid (taimerasv, rasvhapete mono- ja diglütseriidid). Sisaldab ainult looduslikke komponente.

.

Tagasi toodete juurde ↵