PADMA Nervotonin

IMG_8959

Üldtutvustus:

PADMA Nervotonin on toodetud Šveitsis tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti, “Srog ‘zin 10” (hääldus: Sogzin), alusel. Tiibeti arstide sajandite pikkuse kogemuse põhjal toetab see sisemist rahu ja tasakaalu.

Stressile vastupidavus ja sisemine emotsionaalne tasakaal sõltub tiibeti meditsiini kohaselt tuule (rLung) energiast. Närvisüsteemi tasakaalutus avaldub ärevuse, kergesti ärrituvuse, vähese stressitaluvuse, närvilisuse või, vastupidi, energiapuuduse ja apaatiana. Tuuleenergia (rLung) on nende emotsionaalsete sümptomitega vastastikuses sõltuvuses, mille tulemusena võib inimene kannatada järgmiste kaebuste all:

  • Unetus, katkendlik uni öösiti või raskused magama jäämisel
  • Raskused ärkamisega või hommikune väsimustunne, ei suuda välja puhata
  • Sage ärevustunne, seletamatud hirmud
  • Kergesti ärritumine, närvilisus
  • Domineerib depressiivse meeleolu, sisemine rahutus, kurnatuse tunne, kurbus, jt meeleoluhäired
  • Keskendumisraskused, häiritus, hajameelsus
  • Sagedased kaela- ja õlapiirkonna lihaspinged, peavalud ja raskuse ja ebamugavustunne rinnakupiirkonnas

Tiibeti ravitarkuste kohaselt taastab see kümne taime kombinatsioon sisemise rahu ja tasakaalu läbi vähenenud ärrituvuse, parema tähelepanuvõime, kõrgema unekvaliteedi, stressitaluvuse, selgema mälu ning kurnatuse ja apaatia vähenemise.

Täpsemad selgitused:

Mis on PADMA Nervotonin ja millal seda kasutada?

PADMA Nervotonin on traditsioonilise tiibeti meditsiini põhimõtetel põhinev Sveitsis toodetud taimne toidulisand. Selle aluseks on klassikaline tiibeti retsept “Srog ‘zin 10” (hääldusega: Sogzin). Tiibeti pärimusmeditsiini kirjelduse kohaselt on rohul kootav maitse (kokkutõmbav, kuivatav efekt suus) ja soojendavad omadused. See on väga oluline tuule (Lung) energia tasakaalustamiseks ja raviks meie kehas. Retseptiol “Srog ‘zin 10”  on närve tugevdavad ja rahustavad omadused. Seda kasutatakse leevendamaks närvilisust, ärrituvust, rahutust ja närvipinget, keskendumisraskusi, aga ka uinumisraskusi ja unekvaliteedi langust.

 

Millal peaks PADMA Nervotonini võtmist vältima või olema tähelepanelik selle kasutamisel?

PADMA Nervotoninit ei peaks kasutama patsiendid, kellel on allergia tootes märgitud koostisosade suhtes. Informeerige oma arsti või apteekrit, kui teil on allergia mõne selle toote koostisosa suhtes, kui võtate teisi käsi- või retseptiravimeid.

 

Kas PADMA Nervotoninit võib võtta raseduse ja rinnaga toitmise ajal?

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Nervotonin kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga.

 

Kuidas PADMA Nervotoninit kasutada?

Võtta 2 kapslit hommikul ja 2 kapslit õhtul rikkaliku sooja veega, kui arst ei ole määranud teisiti. Parim viis on võtta kapslid 1 tund enne hommikusööki ja 1 tund pärast õhtusööki koos võimalikult kuuma liha- või köögivilja puljongiga. PADMA Nervotonini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

 

Millised on PADMA Nervotonini võimalikud kõrvaltoimed?

Senini ei ole PADMA Nervotonini kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

 

Mida veel peaks PADMA Nervotonin kasutamisel silmas pidama?

Toode on sobilik ka diabeetikutele. See ei sisalda laktoosi ja on gluteenivaba. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutage PADMA Nervotoninit pakendil märgitud kasutusaja jooksul. Lisainformatsiooni küsige oma arstilt, apteekrilt või terapeudilt.

 

Mida PADMA Nervotonin sisaldab?

1  kapsel sisaldab: Mombinipuu (Choerospondias axillaris (Roxb.) Burtt & Hill) 60 mg, Guaiacumi puu (Guaiacum coulteri Gray) 50 mg,
Tindipähkel (Terminalia chebula Retz) 160 mg, India Costus (Saussurea costus (Falc.) Lipschitz) 160 mg, Muskaatpähkel (Myristica fragrans Houtt.) 40 mg, Haisev vaiguputk (Ferula assa-foetida L.) 35 mg, Nelk (Syzygium aromaticum (L.) Merril et L.M.Perry) 30 mg,
India villapuu (Bombax ceiba L.) 30 mg, Kaolin 120 mg, Viirukipuu (Boswellia carteri Birdw.) 20 mg,
Kreeka lambalääts (Trigonella foenum-graecum L.) 15 mg.   Kapsel: želatiin, stabilisaatorid (taimerasv, rasvhapete mono- ja diglütseriidid).

Sisaldab ainult looduslikke komponente.

Loe lähemalt ka tootja lehelt:

Tagasi toodete juurde ↵